Kariera

Kosztorysant/osoba do sporządzania limitów ilościowych materiałów budowlanych

Obowiązki:

  • Opracowywanie limitów zużycia materiałowego dla realizowanych budów, według zasad obowiązujących w Spółce,
  • Sporządzenie zamówień na zbrojarskie wyroby stalowe według dokumentacji projektowej i wyliczonych limitów zużycia materiałowego oraz kontrola ich realizacji,
  • Utrzymywanie niezbędnych kontaktów z wyznaczonymi osobami ze strony Inwestora w zakresie ustalenia wymiany informacji niezbędnych do opracowania limitów materiałowych
  • Udział w inwentaryzacji składników majątkowych w magazynach Spółki

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie budowlane lub w trakcie nauki (technik budowlany/inżynier)
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • Umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stałe wynagrodzenie
  • nowe doświadczenia, dobre relacje i miłą atmosferę.